mirmirik / günlük / Yılbaşı, yıl sonu…

Yılbaşı, yıl sonu…

Posted on

Çok mutluyuz. Yeni bir yıla başlıyoruz. Herşey çok güzel olacak. Arkada bıraktığımız yılda yaptığımız hataları bu sefer yapmayacağız.

-Yol göstericim; bize bu yeni başlangıçta rehber ol. Bir fener tutsunlar yolumuza ve yol gösterici kişinin ışığında yerimizi bulalim. Ne de olsa hiç birimiz kendi hayatımızı yaşamıyoruz. Yol göstericilerin ışığına, koltuklarını bulmak için gezinen gölgeler olarak konuk oluyoruz hep. Ne de olsa geçtigimiz senede yaşananlar hep kötü ve kaka fener tutucular yüzündendi. O kötü ve kaka fenerler engellensin bu yıl. Geçtiğimiz zamanda yaptıklarımız bizim hatalarımız değildi ki zaten. Onları hep o kötülük isteyenler yapti. Bizim iyilik ile aldığımız biletlerdeki numaraları ters söylediler ve ters tarafa oturttular bizi. O yüzden ben en arkalarda ortada oturacakken en öne düştüm. Hep başkaları yüzünden yerimi şaşırdım. Aaaaa. Ama bu yeni yılda öyle olmayacak. Geçmiş unutulacak. Herşey tertemiz yeni bir başlangıçta var olacak.

Sanki oturmak ile hükümlü olduğumuz sinemaya yeni bir film gelecek ve biz onu izleyecegiz.

Yeni yıl diye adlandırılan bir sonraki seans için biletler kesildi mi? Aaaa. Ne güzel. Orta yerdeyim… Bu seansta zaten öyle olmalıydım. Yerimi saatler öncesinden ayırtmıştım.

NE OLURSA OLSUN, BU YENİ YIL DIYE ADLANDIRILAN FİLMİ İZLEMELİYİM.

DIŞARISI YOK.

SOKAK YOK.

BAŞKA HAYAT YOK.

BEN DE YOKUM ZATEN!

Bunu okuduğum günün sabahı da bundan sonraki yaşamımın ilk günü değildi!

ZAYIFIM!

İLKLER BENİM İÇİN HEP YARINDA VAR OLACAK!

Eklemek istedikleriniz?

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Top